Pomorska Noc Naukowców - przyjmowanie zgłoszeń

Przed nami kolejna edycja Pomorskiej Noc Naukowców, która odbędzie się 27 września 2024 r. w ramach Europejskiej Nocy Naukowców. Do aktywnego udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie badaczki i wszystkich badaczy pragnących podzielić się swoimi naukowymi pasjami w ramach przygotowanych wykładów, warsztatów i wszelkich innych form popularyzujących naukę i wyniki badań naukowych. Prosimy również o zachęcenie do udziału w wydarzeniu osoby studiujące oraz koła naukowe afiliowane przy Państwa jednostkach.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 28 czerwca, do którego prowadzi link znajdujący się poniżej, a w przypadku pytań lub wątpliwości prosimy pisać na cpn@ug.edu.pl lub wojciech.glac@ug.edu.pl.

Link do formularza.

Pomorska Noc Naukowców realizowana jest przez konsorcjum pomorskich uczelni i innych jednostek w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską. Wysokość budżetu na realizację wydarzeń na naszej uczelni w 2024 r. wynosi około 40 tysięcy złotych, w związku z czym możliwy będzie zakup materiałów niezbędnych do realizacji zgłoszonych wydarzeń.

Gorąco zachęcamy do zgłaszania wydarzeń w ramach Pomorskiej Nocy Naukowców 2024!

The next edition of the Pomeranian Researchers Night is ahead of us, which will take place on 27th of September 2024 as part of the European Researchers Night. We invite all researchers wishing to share their scientific passions through prepared lectures, workshops and all other forms of popularising science and scientific results to actively participate in the event. Please also encourage students and scientific associations affiliated with your units to participate in the event.

If you are interested in taking part, please complete the application form by 28th of June, linked below, and if you have any questions or queries, please write to cpn@ug.edu.pl or wojciech.glac@ug.edu.pl.

Link to form.

The Pomeranian Researchers' Night is realised by a consortium of Pomeranian universities and other entities as part of a project funded by the European Union. The budget for the implementation of the events at our university in 2024 is approximately PLN 40,000, and therefore it will be possible to purchase materials necessary for the implementation of the submitted events.

We strongly encourage you to report your events for the Pomeranian Researchers' Night 2024!

Data publikacji: wtorek, 18. Czerwiec 2024 - 12:03; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 25. Czerwiec 2024 - 10:53; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka